Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro

Jalupro Super Hydro posiada w składzie przede wszystkim kwas hialuronowy o dwóch wielkościach cząsteczek, nisko i wysokocząsteczkowy. Kwas hialuronowy o dużej cząsteczce zwiększa nawilżenie skóry, dodatkowo jest antyoksydantem. Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy bierze udział w procesie gojenia się skóry i w jej regeneracji, stanowi bazę do przepływu jonów i składników odżywczych, wpływając na proces odżywiania komórkowego.

W składzie Jalupro Super Hydro znajdziemy również 3 kluczowe peptydy biomimetyczne, 2 z nich wpływają na właściwości fibroblastów, kolejny peptyd chroni kolagen przed glikacją.

W formule zostało wykorzystanych aż 7 aminokwasów- glicyna, prolina, lizyna, leucyna- stymulują produkcję włókien kolagenowych,  walina, alanina, które wzmacniają kolagen i elastynę, arginina, która nawilża skórę. Jalupro Super Hydro wzmacnia więzadła skóry i poprawia funkcjonowanie poduszeczek tłuszczowych, tworząc stelaż dla skóry. Stymuluje produkcję włókien podporowych, sprawiając, że skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.